המוצרים הנמכרים ביותר

מידע אתר

יצרנים

ספקים

מבצעים

שאלות נפוצות באתר

 שימוש באתר
1. מדוע לקנות מוצרים לאמבטיה ולמטבח (מאתר אתינט) באינטרנט?

אם לא בא לך לעמוד בתור לקופה, לא בא לך לחפש חניה וכיף לך לקנות באמצע הלילה. אתר הקניות אתינט יעמוד לרשותך ויבטיח לך חווית קנייה מרגשת מקצועית ובטוחה - האתר קיים משנת 2004


2. מה זה "שאלות נפוצות" ?

קטגורית "שאלות נפוצות" היא, ראשי התיבות באנגלית של FAQ ותרגומן הוא "שאלות שנשאלות בדרך כלל".
המטרה של קטגורית "שאלות נפוצות" היא לספק תשובות לשאלות שרבים מגולשי האתר עשויים לשאול כשהם נכנסים לאתר.


3. האם המחירים באתר כוללים מע"מ ?

כל המחירים באתר כוללים מע"מ כחוק


4. מהי מדיניות ההחזרות של אתר אתינט ?

מדיניות ההחזרות של אתר אתינט היא: שאם בתוך שבועיים מיום קבלת המוצר, יוחזר המוצר באריזתו המקורית ללא שנעשה בו שימוש, אנו נזכה את מלוא סכום הקניה למעט סכום המשלוח. למעט מקרים מיוחדים של הזמנת מקלחונים, ארונות אמבטיה וחלקים שהוזמנו לפי מידה ו/או בהתאמה אישית, או מוצרים שהוגדרו מראש כהזמנה מיוחדת, על פי המצויין בתקנון האתר


5. האם ניתן לבצע איסוף עצמי ?

כן ניתן לבצע איסוף עצמי ברעננה, פרטי האיסוף יתואמו וימסרו ללקוח לאחר ביצוע הרכישה


6. האם חובה להירשם לאתר בכדי לקנות בו?

לא, קיימת אפשרות של רכישה מהירה. אנו ממליצים להירשם ולהיות חבר/ה במועדון הלקוחות שלנו. קיימים יתרונות רבים לנרשמים: הרשמה לאתר מאפשרת לקנות אצלנו ללא צורך למלא את הפרטים האישיים בכל קנייה. במידה ואתה חברת מועדון, תהיו הראשונים לדעת את כל הפרטים על המוצרים (ברזים מקלחונים וכו') החדשים ותוכלו להנות ממגוון המבצעים וההטבות שלנו.


7. איך נרשמים לאתר?

יש לעבור לדף ההרשמה או ללחוץ על התחבר/י בחלק השמאלי העליון של דף האתר(ליד צור קשר), להכניס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך ולבחור סיסמה. על הסיסמה להיות מורכבת מאותיות ו/או מספרים, ללא רווחים או סימנים אחרים. ההרשמה לאתר הינה ללא כל עלות ואינה כרוכה בכל התחייבות.


8. איך אני משנה את הסיסמה שלי ו/או הפרטים האישיים באתר?

ניתן לעדכן את הפרטים האישיים שלך, כולל סיסמתך, בדף "החשבון שלי" .


9. שכחתי את הסיסמה. מה עלי לעשות?

בעמוד הכניסה לחשבון שלי, לחץ/י על "שכחת את הסיסמה". הודעה תישלח לכתובת הדואר האלקטרוני שלך עם הסיסמה הנכונה.


10. מה זה ימי עסקים?

ימי עסקים הינם, ימי החול, מיום ראשון ועד יום חמישי (כולל). ימי העסקים אינם כוללים את ימי שישי, שבת, ערבי חג או את ימי חול המועד.


11. מה קורה אם המוצר שהזמנתי אזל מהמלאי?

אם המוצר מופיע באתר האינטרנט שלנו - הוא זמין להזמנה. יחד עם זאת, בתקופות עומס יתכן מצב שבו המוצר אזל סמוך להזמנתך והאתר לא הספיק להתעדכן בחוסר. במקרה כזה, יודיע לך על כך נציג שירות הלקוחות של אתר אתינט בהקדם האפשרי.


 מידע טכני
12. הברז/ראש המקלחת/המזלף ממשיך לנזול, מה אוכל לעשות?

כאשר ברז או ראש מקלחת או מזלף או ג'ט נסגרים, חוקי הפיזיקה גורמים להמשך טפטוף למשך זמן קצר. במידה והברז ממשיך לטפטף מספר דקות לאחר הסגירה, אין צורך להיות מוטרדים מהתופעה.במידה והטפטוף לא מפסיק, כנראה שהמנגנון אינו תקין וקיימת נזילה המצריכה שרות.


13. מה לעשות כאשר מים ממשיכים לזרום מהפיה כשהברז סגור ?

יש להחליף את מנגנון הברז


14. בברז הנשלף, מים ממשיכים לטפטף כדקה לאחר הסגירה. האם זה תקין?

הכל תקין בברז, המים פשוט מתרוקנים מהמזלף הנשלף והצינור של הברז שלך.


15. מה לעשות כשפתאום הזרם חלש ?

יש לבדוק שברזי הניל מתחת לכיור פתוחים(סיבוב שמאלה לפתיחה) יש לנקות או להחליף את מעדן הזרם (פרלטור/חסכם) , במידה ולא השתנה הזרם יש להחליף מנגנון


16. חיבור צינורות אספקת מים לברז (צינורות גמישים)

את צינורות הזנת המים, מחברים על ידי סיבוב הצינור ידנית ולא על ידי כלים לוחצים ניתן גם לחזק באמצעות מפתח פתוח בגודל המתאים לצינור. בכל מקרה אסור לפתל בחיזוק את הצינור, וכן יש לבצע בדיקת ראיה מידי כמה חודשים.


17. מה לעשות כשרואים נזילה של מים מתחת הכיור ?

יש לבדוק שאין נזילה בברזי הניל ובצינורות ההזנה לברז, במידה והנזילה היא מהחיבורים יש להדק אותם, אם הנזילה מהצינורות או מברזי הניל יש להחליפם לאלתר. אם מקור הנזילה הוא מעל לכיור, יש לבדוק שהאטם התחתון של הברז שלם ומונח במקומו על הכיור וכן אום החיזוק של הברז מהודק היטב


18. מדוע מי הברז נראים מדי פעם לבנים ?

הגוון הלבן נגרם מבועיות אוויר מזעריות, הנגרמות כתוצאה משאיבת מים לפני ההגעה לברז. אין לתופעה זו כל השפעה בריאותית. הבועיות נעלמות בתוך מספר דקות


19. מה עושים כשהברז "רוקד" על הכיור ?

יש להדק את אום/י הסגירה באמצעות מפתח מתאים


20. מה כוללת ערכת האינטרפוץ ?

בקניית אינטרפוץ המחיר באתר אתינט כולל הן את מערכת ההתקנה המוקדמת בקיר והן את הכיסוי הידית והכיפה כלומר: מערכת קומפלט.


21. מהו משך הזמן הדרוש ליבוש לאחר התקנת מקלחון ו/או כיור ?

בהתקנת כיורים יש להמתין לפני השימוש והרכבת הסיפון והברז כ-24 שעות, לעתים המתקין יאשר הרבה פחות שעות המתנה. בכל מקרה אם מתקינים טוחן אשפה, מינימום המתנה הוא 24 שעות.

 בהתקנת מקלחונים בדרך כלל ממתינים ליבוש הסיליקון כ 12 שעות לאחר ההתקנה לפי הוראת המתקין בשטח.


22. מהם מים קשים ?

קשיות המים נגרמת על ידי שני חומרים כימיים - סידן ומגנזיום. חומרים אלה נמצאים באופן טבעי במים. צירוף חומרים אלה בעת חימום המים גורם להיווצרות אבנית. מים קשים אינם מזיקים לבריאות


23. נזילה ממכל ההדחה

נזילה ממכל ההדחה היא תקלה שכיחה ולעיתים אף בלתי מורגשת. התיקון, בדרך כלל פשוט מאוד ומצריך החלפת אטם הנמצא בתחתית הפעמון הממוקם במרכז מכל ההדחה. ניתן לבדוק זאת על ידי הנחת נייר טואלט בדופן יציאת המים. במידה והנייר נרטב - יש להחליף את האטם.


24. חסכון בשימוש מיכל הדחה דו-כמותי

מכל הדחה דו-כמותי מאפשר גם חצי הדחה.
(בכל הדחה מלאה יורדים כ- 9 ליטר מים!). שימוש במכל הדחה דו-כמותי חוסך כ- 18 ליטר לנפש ליום! המהווים כ- 12% מהצריכה היומית שלנו. היום ניתן להשתמש גם באפשרות ההדחה של מוצקים ב- 6 ליטר ונוזלים ב- 3 ליטר, הגורם לחסכון נוסף של 12 ליטר ליום כך שהחסכון הכולל יעמוד על כ- 20% מהצריכה היומית!


25. התקנת חסכמים

בכל סוגי הברזים היום מותקן וסת/מגביל ספיקה (חסכם) בברזי המטבח, האמבטיה והמקלחת. החסכם מקטין את כמות המים העוברת בברז וחוסך עד שליש מכמות המים העוברים דרכו.


26. האם מותר להשתמש במסיר אבנית(אנטי קאלק) לניקוי הברז

אין להשתמש במסיר אבנית או כל חומר תוקף אחר לניקוי ברזים מכיוון שהוא מסיר את ציפוי המגן של הברז כך שבפעמים הראשונות שננקה באמצעותו את הברז, הברז יהיה מבריק, אך לאחר מספר פעמים נתחיל לראות כתמים לא אסטטיים בציפוי הברז. 


 אחריות
27. מי נותן אחריות על המוצרים שקניתי באתר ?

האחריות למוצרים ניתנת על ידי היצרנים ו/או על ידי היבואנים בהתאם לתעודת האחריות המסופקת עם כל מוצר, אחריות על התקנה תינתן על ידי מרכיב המוצר.


28. מתי לא תחול אחריות על מקלחון וארון אמבטיה ?

אחריות על מקלחון או ארון אמבטיה תחול רק במידה שההתקנה בוצעה על ידי מתקין מורשה


29. האם ניתן להשתמש במפתח צינורות להרכבת הברז ?

חל איסור מוחלט להשתמש במפתח צינורות להרכבת הברז, שימוש במפתח צינורות שורט ופוגם את ציפוי הברז ואף עלול לשבור את האומים של ברזי הקיר. כל שימוש במפתח צינורות מבטל את תוקף האחריות הניתנת לברז.